• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cheeselifemagazine
    • Artık Peynirinde bir dergisi var
    • Türkiye'nin Popüler Peynir ve Yaşam Dergisi
Nihal Ustanın Peynir Atölyesi
 Nihal Ustadan yemek tarifleri
Basında Dergimiz
Muhabirimiz olmak ister misiniz

Bak Hele Bak- Yusuf KONAK Cheese Life Magazine Dergisine Konuk Oldu

 Yusuf Konak-Yavuz ÖZTÜRKLER
Kendi deyimiyle tekrar Dünya'ya gelse aynı eşiyle evlenecek olan (korkusundan tabi) Yusuf KONAK, bizi Bak Hele Bak Van Kahvaltı salonunda güler yüzü ve esprileri ile karşıladı. Bitlis Fuarı, Muş peyniri çalışması ve Van röportajlarından sonra Yusuf Usta Bize yorgunluğumuzu atmamız için büyük bir vesile oldu.
Çok güzel bir kahvaltı salonunda hizmet veren Yusuf KONAK ile Van kahvaltısı ve Van Otlu peyniri üzerine güzel bir söyleşi gerçekleştirdik. Söyleşiye Yusuf KONAK'ın damadı Fariz Bey'de katıldı

Yusuf Bey sayısını unuttuğu filmlerde oyunculuk yapmış, Ramazan programları sunmuş hayatı dolu dolu geçmiş bir gönül insanı, hayallerinden birisi Dünya'nın en uzun caddelerinden olan Van İskele Caddesinde bir kahvaltı vermek, rekorlara yabancı değil Yusuf KONAK, daha önce Teksas eyaletinde olan en fazla kişiye kahvaltı verme rekorunu geliştirerek Van'a kazandırmış, 18.000 kişi olan rekor şimdi Van'ın elinde ve yaklaşık 52.000 kişi, Yusuf Beyin söylediğine göre yaklaşık yüz bin kişiden fazla insan varmış ancak 52 bine yakını kayıtlara geçebilmiş.
Kahvaltı salonu bir müze niteliğinde gezmekle bitiremiyorsunuz, ayrıca kahvaltı salonunda özel bir şiir köşesi var burada şiir yarışmaları yapılıyor ve kazanana çeşitli ödüller veriliyor.
Bu doyumsuz söyleşinin devamını Cheese Life Magazine Dergisinin Ekim-Kasım-Aralık 2018 sayısında bulacaksınız.

  Yusuf Konak-Yavuz ÖZTÜRKLER-Metin ÖZTÜRKFotoğraf galerisi için tıklayınız

0 Yorum - Yorum Yaz