• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cheeselifemagazine
    • Artık Peynirinde bir dergisi var
    • Türkiye'nin Popüler Peynir ve Yaşam Dergisi
Nihal Ustanın Peynir Atölyesi
 Nihal Ustadan yemek tarifleri
Basında Dergimiz
Muhabirimiz olmak ister misiniz
Mevka standını ziyaret

ÖNCE SOHBET SONRA NOT

"Yöresel Peynirler Kars Buluşması" adı altında 27-28 Eylül tarihleri arasında yapılan etkinlikte Türkiye'nin ilk ve tek Peynir dergisi  "Cheese Life Magazine" dergisi olarak bizde etkinlikteydik. Genel Yayın Yönetmenimiz Sayın Av.Metin ÖZTÜRK, etkinliğin en renkli katılımcılarından MEVKA (Mevlana Kalkınma Ajansı) standını ziyaret etti. Karaman Yatırım Destek Ofisi Uzmanı Sayın Selim GÜLHAN ve Konya Yatırım Destek Ofisi Uzmanı Sayın Halil Sena YETKİN tarafından, peynir şehri Konya-Karaman hakkında geniş bilgi verildi. Divle obruk peynirinden girilip Konya küflü peynirinden çıkılan doyumsuz sohbette, Mevka çalışanları Sayın Selim GÜLHAN ve Sayın Halil Sena YETKİN sempatileriyle ve özverili çalışmaları ile Konya ve civarı peynirleri ile ilgili büyük umutlar vaat ettiler. Bu doyumsuz sohbet sonrası Genel Yayın Yönetmenimiz Sayın Av.Metin ÖZTÜRK, dalında tek olan "Peynir deyip geçmeyin" adlı kitabını imzalayarak Sayın Selim GÜLHAN'a taktim etti. 
 Av.Metin ÖZTÜRK kitabını imzalarken
Genel Yayın Yönetmenimiz kitabını imzalarken güzel bir sohbette bu imzaya eşlik etti. 

ŞİMDİ SIRADA NOT VAR
Genel Yayın Yönetmenimiz "Yöresel Peynirler Kars Buluşmasında" aynı zamanda yapılan "En iyi yöresel peynir" yarışmasında jüri olarak biraz sonra Mevka standını ziyaret etti. Renkli görüntülere sahne olan bu ziyarette espriler yapıldı.
 Peynir tadımı

Gerek özverili çalışmaları gerek sempatik tavırları ile göz dolduran Mevka çalışanları Sayın Selim GÜLHAN ve Sayın Halil Sena YETKİN'e Genel Yayın Yönetmenimiz Sayın Av.Metin ÖZTÜRK teşekkür ederek standan ayrıldı. Bu söyleşinin ayrıntılarını Cheese Life Magazine Dergisinin Kasım 2019 sayısından okuyabilirsiniz. Hemen abone olun derginiz adresinize gelsin
 Metin Öztürk-Selim Akgül


 

0 Yorum - Yorum Yaz