sanalbasin.com üyesidir
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cheeselifemagazine
  • https://www.twitter.com/@cheeselifemaga1
  • https://www.instagram.com/cheeselifemagazine1
  • https://www.youtube.com/channel/UCVphzDSCv172cvqPtzyw-4A

Sayfa hazırlatma kuralları

Cheese Life Magazine Dergisi ile www.peynirrehberi.com sitesi arasında yapılan protokol doğrultusunda 
 
1-www.peynirrehberi.com yer sağlayıcı olarak küçük işletmesi veya ev işletmesi olan bayan peynir üreticilerine ait bir sayfa hazırlamayı taahhüt eder. Sayfa içeriği gönderilen ürün isimlerinden, ürün ve işletme görsellerinden telefon, adres v.b. bilgilerden oluşur.

2-Gönderilen formlardaki bilgilerin eksik v.b. olması durumunda mail yolu ile eksik bilgiler 1 kez istenir, ancak Peynir rehberi eksik bilgi için mail, telefon v.b. ile form göndereni uyarmak zorunda değildir. Form tam olarak doldurulup eksiksiz gönderilmemişse sayfa hazırlanmaz.


3-Cheese Life Magazine veya peynir rehberi her gönderilen formu işleme almak zorunda değildir. Bu konuda dergi ve peynir rehberi istediği formu yayınlamakta serbesttir. 


4-Cheese Life Magazine veya peynir rehberi uygun görmediği kişilere ait sayfaları hazırlamak ve yayınlamak zorunda değildir.Uygun görülmeyen formlar ve sayfalar yayınlanmaz.


5-Ücretsiz sayfa hazırlatma ve sayfa yayınlanma süresi 1 yıldır. Cheese Life Magazine veya peynir rehberi istedikleri süreyle bu 1 yıllık süreyi uzatabilirler. Cheese Life Magazine veya peynir rehberi istediği zaman 1 yıllık süre dolmasa bile sayfayı yayından kaldırmakta serbesttirler. Cheese Life Magazine veya peynir rehberi kampanyayı istediği zaman kısmen veya tamamen sonlandırabilir. Yayınlanan sayfalar sayfa sahiplerine kazanılmış hak vermez.
 

6-Sayfa, üretici ile tüketiciyi aracısız karşılaştırmak için Cheese Life Magazine Dergisi sponsorluğunda www.peynirrehberi.com sitesi tarafından ücretsiz yapılmaktadır. Üretici ile tüketici arasındaki sorunlarda kesinlikle taraf değildir ve sorumluluk kabul edilmez. Üretici ve tüketici alışveriş ile ilgili hiç bir şekilde dergiyi veya siteyi sorumlu tutamaz. Tüketiciler, satıcı ile iletişimlerini sayfada yer alan iletişim bilgileri yolu ile sağlarlar. Peynir rehberi veya Cheese Life Magazine alıcıların tanıtım sayfasında yer alan üretici iletişim bilgileri dışında kendilerine telefon, mail v.b. kanallarla yöneltilen hiç bir soru, soruna cevap vermez. Sayfa yaptıran üretici veya üreticiden ürün isteyen tüketici bu koşulu kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılır.
 
7-Ücretsiz sayfa hazırlama süresi 1 yıldır. Ancak, Cheese Life Magazine Dergisi veya www.peynirrehberi.com "Ayşe Teyze Peynirini Aracasız Satıyor" projesinden önceden haber vermeksizin her zaman vazgeçebilirler. Sayfa yaptıran üretici kadınlarımıza yapılan sayfalar kazanılmış bir hak vermez.
 
8-Peynir Rehberinin sorumluluğu verilen bilgiler doğrultusunda sayfa yapımıyla son bulur verilen bilgilerin eksik yanlış olması peynir rehberi ve Cheese Life Magazine Dergisini bağlamaz. Cheese Life Magazine Dergisinin sorumluluğu ise sayfa ücretini Peynir Rehberine ödemekle son bulur. Sayfa hazırlatan üreticinin bilgilerindeki eksiklikler, fotoğrafların orjinal olmaması v.b. doğacak bütün yasal sorumluluklar sayfa yaptıran üreticiye aittir. Üretici bu koşulları sayfa yaptırma isteği ile kabul etmiş olur.