• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cheeselifemagazine
  • https://www.twitter.com/@cheeselifemaga1
  • https://www.instagram.com/cheeselifemagazine1
  • https://www.youtube.com/channel/UCVphzDSCv172cvqPtzyw-4A
    • Artık Peynirinde bir dergisi var
    • Türkiye'nin Popüler Peynir ve Yaşam Dergisi
Nihal Ustanın Peynir Atölyesi
 Nihal Ustadan yemek tarifleri
Muhabirimiz olmak ister misiniz

Peynir Temalı Burger Savaşları 2017

2017 BURGER SAVAŞLARI PEYNİR TEMASINI İÇERİYOR

 BURGUR SAVAŞLARI
Geleceğin burger şeflerinin lezzetli bir yarışın içinde olduğu 5. Geleneksel Burger Savaşları'nın finali ve after party gecesi 24 Mayıs'ta Uniq İstanbul'da gerçekleşti. Türkiye'nin yöresel peynirleri ile kendi burger reçetelerini hazırlayan yarışmacılar, birbirinden yaratıcı burger tarifleri ile  jüri üyelerini etkilemek için kıyasıya yarıştılar.
 
BurgerLab sponsorluğunda,  gerçekleşen yarışmada, 6 uzman jüri tarafından yarışmacı takımların birbirinden lezzetli burgerleri değerlendirildi.
 
 BURGER SAVAŞLARIMert Ruscuklu'nun sunuculuk yaptığı yarışmada Knuckle Duster Burger takımı (Mustafa Burucu ve Arda Osman Berber) birincilik ödülünü almaya hak kazandı. No Further for Burger takımı (Taha Küçükaydın- Melis Günay) ikinci, Burger is not Dead ( Beril Köroğlu-Tuğçe Mirza) üçüncü, Diyet düşmanı (Çağdaş Alkaş-Osman Munip İpek) dördüncü ve Sentez (Yusuf Kandamar, Volkan Akpınar) beşinci oldu. Yarışmanın sonucunda 1. ve 2. olan takımlar,  Amsterdam'da 3 gün sürecek Gurme Turu'nun, 3. ve 4. olan takımlar ise Gaziantep Gurme Turu'nun sahibi oldular.
 
Nilay Örnek (gazeteci), Oğul Türkkan (şarap ve yemek danışmanı), Guru Kafa (yemek, mekan ve seyahat blogger), Ece Er & Varlık Sezgin (Sonradan Gurmeler, blogger, yazar) ve Evrencan Gündüz'ün (müzisyen) jüri olduğu yarışmada 5 finalist arasından en iyi burger reçeteleri seçildi.
 
Konuklar, Burger Savaşları'nın final gecesinde yarışmanın heyecanına ortak olurken, Evrencan Gündüz'ün konseri ve ardından gerçekleşen DJ performansı ile doyasıya eğlendiler. Burgur savaşlarının doyulmaz fotoğrafları ile röportajlarını Marmara temsilcimiz Oğuzhan Beyin kaleminden derginizde bulacaksınız.

Peynir temalı 2017 burger savaşlarının geniş detayını "Cheese Life Magazine" Dergisinde hemen abone olun derginiz adresinize gelsin

Foto galeriyi gezmek için lütfen tıklayınız
 BURGER SAVAŞLARI