• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cheeselifemagazine
  • https://www.twitter.com/@cheeselifemaga1
  • https://www.instagram.com/cheeselifemagazine1
  • https://www.youtube.com/channel/UCVphzDSCv172cvqPtzyw-4A

Bayramiç

Bayramiç Belediye Başkanı Sayın Sadettin ARSLAN Cheese Life Magazine'nin Konuğu

 Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin ARSLAN

Popüler peynir yaşam dergisi dergisi Cheese Life Magazine peynir şehirleri belediye başkanları ile röportajlar yapıyor. Bu kez durağımız Çanakkale'nin şirin ilçesi Bayramiç Belediyesi.

 Bayramiç Belediyesi özel kalem müdürü Serap TokBelediye Binasına girdiğimizde ki güzel karşılama ve Belediye Başkanı özel kalem müdürü Sayın Serap TOK'un ilgisi Bayramiç Belediyesinin sevecen yüzünü hemen bize gösterdi. Belediye Başkanı Sadettin ARSLAN ile görüştüğümüzde Bayramiç Belediyesindeki bu sevecen ilginin nedeni hemen anlaşılıyordu.

Bayramiç Belediye Başkanı sayın Sadettin ARSLAN gençliği, dinamizmi, sevecenliği, özverisi ile hemen dikkatimizi çekiyor. Sohbet ilerledikçe ilk düşüncelerimizde ne kadar haklı olduğumuzu anlıyoruz. Sadettin ARSLAN, söyleşimizde Bayramiç'in gelişmesi ile ilgili projelerini anlatırken gözleri parlıyordu. Bu dinamizmi ve isteği pek az yerde gördük. Bayramiç bir süt şehri olarak Çanakkale'ye çok şey katıyor ancak sadece süt şehri olarak anılmak istemiyor Bayramiç, şirin ilçe aynı zamanda bir meyve cenneti öyle anlaşılıyorki Dinamik Belediye Başkanı Bayramiç'in hak ettiği ekonomik girdiyi Bayramiç'e sağlayacak gibi görünüyor. Sözü Sadettin ARSLAN'A bırakalım;
"Tarım memleketi yeşil Bayramiç'e ve Vatan Şairimiz Mehmet Akif ERSOY'un doğduğu, çocukluğunu geçirdiği Kaz dağlarının eteklerindeki güzel beldemize hoş geldiniz. Bayramiç her geçen gün meyvacılık ve hayvancılık noktasında gelişme göstermekte, özellikle Ezine Peyniri olarak ünlenen peynirin hammadesi Bayramiç sütlerinden oluşmakta"
Bu güzel sohbetin devamını peynir yaşam derginiz "Cheese Life Magazine'de bulacaksınız.

Hemen abone olun derginiz adresinize gelsin

 Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin ARSLAN