sanalbasin.com üyesidir
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cheeselifemagazine
  • https://www.twitter.com/@cheeselifemaga1
  • https://www.instagram.com/cheeselifemagazine1
  • https://www.youtube.com/channel/UCVphzDSCv172cvqPtzyw-4A

Malkara

Malkara Belediye Başkanı Sayın Ulaş YURDAKUL Cheese Life Magazine Dergisinin konuğu oldu

 Metin Öztürk-Ulaş Yurdakul-Yavuz Öztürkler 

Peynir şehirlerini tanıtırken yolumuz Tekirdağ'a düştü. Sektörle faydalı görüşmelerimizden sonra anlamıştık ki, Malkara’ya uğramadan Tekirdağ’ın süt ürünleri ve hayvancılığına dair profilini çıkarmamız mümkün olmayacaktı.

Bu nedenle hemen Malkara'ya haraket etmiş ve ilk uğrağımız Malkara Belediye Başkanlığı olmuştu. Başkan beyin yoğun programı ve basın toplantısı arasında Malkara Belediye Başkanı Ulaş beyle görüşme fırsatı bulabilmiştik. Başkan beyin makamına güler yüz ve konukseverliği ile bizleri buyur eden özel kalem sekreteri Hediye hanım ilgisi ve ikramlarıyla başkan beyin gelmesini sıkılmadan beklememizi sağlamıştı.

Malkara Belediyesinin genç, enerjik ve güler yüzlü başkanı Ulaş YURDAKUL bey ile hiç zaman kaybetmeden röportajımıza başlamıştık. Tüm yorgunluğuna ve yoğun çalışma temposuna rağmen bizi şaşırtan onun pratikliği ve hızlı düşünerek hızlı uygulama yeteneği olmuştu. Röportajın ardından bizi yormayacak ve aynı zamanda zamanımızı en verimli şekilde kullanmamızı sağlayacak bir program ayarlaması, yanımıza çok zeki, efendi ve pratik Aykut isimli bir refakatçi vererek bir öğleden sonrası için Malkara’nın tüm oda, birlik ve firmalarını ziyaret edebilmemize fırsat yaratması bizi çok etkilemişti. Malkara’nın Malkara’ya gönül vermiş bu genç, dinamik, hevesli, pratik ve hızlı başkanının Malkara için bir şans olduğunu düşünerek çok iyi ve hoş duygularla söyleşimize başlamıştık.

Söyleşinin devamını Cheese Life Magazine Dergisinden takip edebilirsiniz.
Hemen abone olun derginiz adresinize gelsin
 ulaş yurdakul ile söyleşi